Nieuws

Blessurenieuws

2018-08-13

blessure.png

Update blessurenieuws:

Matt Demets: Gecompliceerde sleutelbeenbreuk – reed geopereerd en ca 3-4 maanden buiten strijd tot volledig wedstrijdfit.

Charles Noppe: echo – radio dient morgen verder uitsluitsel te geven over ernst blessure. In ergste geval gescheurde gewrichtsbanden en 6-8 weken buiten strijd.

Ferenc Soenens: 8 draadjes genaaid in voorhoofd na open wonde. Herstel geraamd op ca 2 weken.

14/08: KRC KICK-OFF DAY

2018-08-11

openingsfeest.jpg

14 augustus : hou de datum vrij ! Dan organiseert KRC Harelbeke de startdag van de jeugdwerking. Het programma is even anders dan de vorige jaren : alle jeugdteams hebben een teambuilding op de voetbalvelden. Tegelijk is er vanaf 18 uur een openluchtterras met de mogelijkheid om een frietje of hamburger te eten. Naar gewoonte kan elke speler die zijn lidgeld heeft betaald, die avond ook zijn uitrusting ophalen. Als slot van de avond is er een voorstelling van de jeugdwerking door TVJO Denis, en wordt de nieuwe A-kern voor komend seizoen gepresenteerd. Een afspraak die dus niet te missen is!

18 uur: start teambuilding jeugdteams + openluchtcafé voor alle fans en ouders. 
19.45 uur: voorstelling jeugdopleiding
20.30 uur: voorstelling eerste ploeg

Vanaf 19 uur worden de spelers per team gevraagd om hun uitrusting af te halen

Reeksvoorstel seizoen 2018-2019

2018-06-13

bal.jpg

Naast promovendus SCT Menen verwelkomen we nog vijf teams die nieuw zijn: SC Dikkelvenne en KFC Eppegem stegen samen met Menen uit derde amateur A. Diegem Sport promoveerde via de eindronde uit derde amateur B. Olympia Wijgmaal en en Tempo Overijse komen over van de B-reeks in tweede amateurklasse.

Naast SCT Menen wordt West-Vlaanderen ook vertegenwoordigd door Mandel United, Winkel Sport, KVK Westhoek, KRC Harelbeke en FC Gullegem. Ook volgende niet-West-Vlaamse teams blijven net als afgelopen seizoen in onze reeks: RC Gent, SK Ronse, SK Londerzeel, Sparta Petegem en Olsa Brakel.

TRANSFERNIEUWS: Welkom Pieter De Smet

2018-05-16

desmetweb1718.png

We zijn verheugd jullie te melden dat verdediger Pieter De Smet (A-kern SV Zulte-Waregem) volgend seizoen de rangen van KRC Harelbeke komt versterken. 

Welkom Pieter! 

KRC Harelbeke JEUGD dendert nog altijd verder!

2018-05-14

dsc5531.JPG

Onze U9A wonnen op Hemelvaart het tornooi in Nederland!

Op zaterdag konden onze U8A & U9A zich kwalificeren voor de hoofdtabel in het elitetornooi te Denderleeuw op 26/5.

Op zondagvoormiddag plaatsten de U8A & U10A zich voor de superfinale Jeugdcup Het Nieuwsblad op pinkstermaandag 21/5 om 9u & 10u in Waasland-Beveren.

De ratten U10A gingen in de namiddag ook nog het kwalificatietornooi in Denderleeuw winnen & zijn ook geplaatst voor het elitetornooi in Denderleeuw op 27/5.

Wat een weekend voor de KRC- jeugd !

2018-05-09

319569966166337020376314229043001160105984n.jpg

Winnaar Beker van Belgïe met de U10 na 4-3 winst in de finale tegen Sprimont

Provinciale winnaars van de Beker van Het Nieuwsblad met U8 tegen Gullegem 6-2, U10 tegen Blankenberge 2-1 en U12 tegen Blankenberge 3-2. Deze teams strijden zondag 13/5 verder voor de Interprovinciale winst in Sint-Niklaas.

Daarnaast ook knappe resultaten op de tornooien nl: tornooiwinst U13S in Deerlijk, tornooiwinst U8C in Bissegem, tornooiwinst U9A in Wevelgem & mooie 2e plaats voor onze U8D in Hulste & U12A2 in Zwevegem.

Tot slot tornooiwinst + terugbrengen van de wisselbeker na 3 opeenvolgende tornooizeges in het Franse Coudekercque.

Dikke proficiat aan alle spelers, trainers en de vele supporters!

Ol tegoare tegen Kanker !

2018-05-03

1000km.jpg

Op zondag 13 mei 2018, tijdens het hemelvaartweekend, strijken enkele duizenden fietsers en supporters neer aan het Forestierstadion. Ons stadion is uitgekozen als een van de middagstops voor de negende editie van de 1000 km voor Kom op tegen Kanker. Een hele eer voor Harelbeke, dat trots is om op deze manier mee te helpen in de strijd tegen kanker. Een warme oproep aan alle spelers, ouders en supporters : kom die dag af, in de kleuren of de tenue van KRC, en toon jullie warme hart.

Je kan de fietsers - die in Harelbeke van een welverdiende middagstop genieten - een hart onder de riem steken door ze te verwelkomen in de luidste, kleurrijkste en vooral langste erehaag langs de Stasegemsesteenweg.

Terwijl je op de fietsers wacht, zorgen de drumband van Bavikhove, goochelaars, ballonplooiers en steltenlopers voor animatie. Verbreken we met z’n allen het record van Torhout, dat in 2016 een erehaag vormde met 3.465 mensen?

Kom langs, vier moederdag, steek de renners een hart onder de riem.  Meer info op: https://www.harelbeke.be/1000km

U10 spelen bekerfinale

2018-05-02

dsc5531-1.JPG

Zaterdag 05/05 spelen onze U10 de finale van de Beker van België tegen Sprimont. De wedstrijd wordt afgetrapt om 11u30 op het hoofdterrein van Gullegem. Go SoccerRatjes! 

Oefenwedstrijd tegen Cercle Brugge afgelast

2018-04-08

cerclebruggeksvlogosvg.png

De geplande oefenwedstrijd tegen Cercle Brugge op 18/04 werd afgelast. 

De vergunningen die het toelaten om een risocowedstrijd op zo'n korte termijn te laten doorgaan geraken niet in orde, waardoor de beslissingen is gevallen om de wedstrijd niet te laten plaatsvinden.

Welcome back Jenci Dejonghe

2018-04-06

jenci-dejonghe.jpg

Once a Rat, always a Rat! Jenci Dejonghe zal vanaf volgend seizoen opnieuw de paars-witte kleuren verdedigen.

Zo is Jenci Dejonghe, naast Matt Demets (Menen), Ferenc Soenens (FC Gullegem), Frederik Declercq (Mandel United) en Sven de Rechter (FC Knokke), de 5e versterking voor volgend seizoen. 

Welcome back Jenci !

Heerlijk dineren, voor 1 keer NA de wedstrijd

2018-03-29

wedstrijdmenuolsabrakel.jpg

Zaterdag 7 april 2018 ontvangen we K. Olsa Brakel. De aftrap van deze wedstrijd word gegeven om 18u00! Daarom organiseren we onze Foot+Food voor 1 keer NA de wedstrijd!

Ontdek snel wat traiteur Bart voor jullie in petto heeft: ontdek het menu . 

Vol = vol, dus snel inschrijven is de boodschap. 

E3 meets KRC

2018-03-22

recordbank-e3hcmyk.png

De hoogmis der koersen: Record Bank E3 Harelbeke. Ook wij zijn aanwezig met een drankstand in de E3-arena aan het stadion. Een team van jeugdtrainers zal er voor zorgen dat niemand dorst of honger (braadworsten) hoeft te lijden. 
De volledige opbrengst gaat naar de clubwerking. Dus, steun jouw team of het team van jouw kids, en kom zeker eens langs.

NIEUW: G-ratjes bij KRC Harelbeke

2018-03-12

1707147.jpg

Met de ondersteuning van bevoegde instanties zal vanaf het seizoen 2018/2019 een volwaardige G-voetbalwerking opgestart worden onder de vleugels van KRC Harelbeke. Het groeiend aanbod voor G-sporters toont nog steeds een manco aan begeleiding bij de oudere leeftijden. Daarin willen de G-ratjes van KRC Harelbeke een opvullende factor zijn.

Sporters met een mentale beperking (gericht op het secundair onderwijs en ouder), inclusief sporters met ADHD, ADD, ASS, DCD kunnen terecht bij de G-ratjes van KRC Harelbeke. 

Er wordt een open training voorzien op 09, 16 en 23 april 2018 om 18u. Vanaf de zomervakantie starten we het volledige project op. Daarna mikken we op trainingen in combinatie met oefenwedstrijden en/of tornooien. Indien mogelijk competitie onder toezicht en organisatie van de KBVB. 

Meer info:
TVJO KRC Harelbeke : Denis De Tand
Coördinator G-Ratjes : Tom Windels (0493/196874 – tom.windels@telenet.be)

Foot+Food online: reserveer tijdig

2018-03-07

wedstrijdmenu-pepingen.jpg

Zondag 18/03 ontvangen we SK Pepingen-Halle. Voor de wedstrijd verzorgt slagerij-traiteur Dewaele opnieuw voor een heerlijk menu. 

Reserveer zeker tijdig jullie plaats!

-> ontdek en reserveer het menu hier

nieuwe aanwinst: Sven De Rechter

2018-03-05

sven-de-rechter-270x370.jpg

Zopas zette aanvaller Sven De Rechter (25 okt 1991) zijn handtekening onder een overeenkomst bij KRC Harelbeke. Sven genoot zijn opleiding bij Club Brugge. Als 18-jarige speelde hij bij KSV Roeselare (in eerste klasse). Na een seizoen bij Winkel Sport trok Sven naar Knokke FC (momenteel top in 1e Amateur). Wij heten Sven volgend seizoen alvast welkom bij onze Ratjes !!

Supportersmaaltijd VOLZET

2018-02-28

clubdag-affiche-18-sold-out.jpg

Beste supporters. Alle beschikbare plaatsen voor de supportersmaaltijd van komende zondag (03/03) zijn volzet! Inschrijven is dus niet meer mogelijk. smakelijk alvast aan alle aanwezigen

Ook Jonathan Meerschman tekent bij

2018-02-22

krc-38.jpg

Jonathan Meerschman speelt volgend seizoen ook in de paars-witte kleuren. Club en speler bereikten deze week een akkoord over een nieuwe verbintenis. 

Frederik Declercq versterkt volgend seizoen de Ratten

2018-02-15

fred-declercq-2.JPG

Frederik Declercq (16-05-1983) ruilt KFC Mandel United voor KRC Harelbeke.
Frederik speelde eerder al voor KSV Ingelmunster, maakte de fusie van KRC Harelbeke tot SW Harelbeke mee en ging vervolgens bij WS Lauwe, KV Kortrijk, KSV Roeselare, KSV Oudenaarde, SK Deinze en OMS Ingelmunster aan de slag.

Welkom Federik Declercq!

Bestuur maakt werk van volgend seizoen

2018-02-06

freddy-voetbal-01.jpg

Matt Demets (topschutter, SCT Menen) en Ferenc Soenens (verdedigende middenvelder, FC Gullegem) versterken vanaf volgend seizoen de Ratten. Dylan Descheemaecker, Laurens Vandenheede, Jérémie Cremers, Arne Vanneste, Jeroen Vlieghe, Jeroen Doornaert, Viktor Notebaert, Niels Vandenbroucke, Anthony Degrendel, Ruben Ketels en Besart Selmani tekenden bij, en spelen dus ook volgend seizoen in het Forestiersstadion. Ook youngsters Tom Thieren, Charles Noppe, Flo Decostere, en Xander Vanroosbeke krijgen volgend seizoen volop hun kans.

Laat ons met zijn allen tonen dat we als één blok achter KRC staan !

2018-02-04

clubdag-affiche-18.jpg

Op zondag 4 maart is er de jaarlijkse clubdag in het Forestierstadion. Vanaf de middag zijn er wedstrijden van onze jongste Ratjes, en dat doorlopend tot net voor de match van het eerste elftal tegen Londerzeel. In de jeugdkantine en in de VIP wordt intussen vol-au-vent met frietjes en groentenkrans geserveerd, klaargemaakt door jeugdtrainer/chef-kok Nick, en dat voor de bescheiden prijs van 15 euro. De opbrengst gaat naar de jeugdwerking van KRC. Ouders, spelers, supporters : na de moeilijke jaarwisseling is dit hét moment om te tonen dat we ook iets willen doen voor onze club. Kom af naar de clubdag ! Meer info via de flyer. Het filmpje toont alvast de grote opkomst op de clubdag van vorig jaar. Tijdens de rust is er de traditionele foto van alle jeugdspelers.

Laat ons met zijn allen tonen dat we als één blok achter KRC staan !

Didier Degomme ook volgend seizoen T1 bij de ratten

2018-01-28

krc-83.jpg

Wij zijn bijzonder blij jullie te melden dat coach Didier Degomme, ondanks eerder verschenen berichten, ook volgend seizoen aan de slag zal zijn bij onze club. Meteen het 6e seizoen dat club & coach elkaar vinden. 

"Ik ben enorm ambitieus en steeds op zoek naar sportieve uitdagingen. Wanneer ik die niet meer zie bij een club, dan vertrek ik... Dit is zeker niet het geval bij KRC Harelbeke, dus kijk ik er enorm naar uit om volgend seizoen opnieuw de lat wat hoger te leggen bij deze fantastische club!" aldus Didier. 

Welkom Christian Pattyn

2018-01-24

voorzitter-1.jpg

De Raad van Bestuur van de vzw Racing Harelbeke is bijzonder blij om jullie te melden dat Christian Pattyn het aanbod heeft aanvaard om voorzitter te worden van onze club.

De 64-jarige Kortrijkzaan heeft zich 11 jaar lang geëngageerd bij Eendracht Wervik en bracht deze club van 3de provinciale naar de 3de amateurklasse.

“Ik heb een bijzonder boeiende periode beleefd bij Wervik”, zegt de nieuwe voorzitter van de Ratten. “Ik wil iedereen bedanken die samen met mij de club heeft gebracht tot wat het nu is. Voor mij is het echter tijd voor een nieuwe stap. Ik vind in Harelbeke een club met een rijk verleden en een mooie achterban. De infrastructuur is top en de jeugdopleiding heeft een mooie weerklank in de regio. Ik heb het nooit onder banken of stoelen gestoken dat ik ambitie heb. En samen met Harelbeke, de leden van de raad van bestuur en de vele vrijwilligers wil ik een nieuwe episode schrijven bij paarswit.”

Vandaag leidde de nieuwe voorzitter al een eerste werkvergadering op de club. 

Wedstrijd tegen K Winkel sp op 07/01/2017

2017-12-13

dfswlbelsintelooiswinkelks.gif

De wedstrijd tegen K Winkel sp wordt ingehaald op zondag 07/01/2018, om 15h00. Een weekje vroeger uit de winterstop dus! 

KRC Harelbeke - K Winkel Sp AFGELAST!

2017-12-10

setwidth686-sneeuw.jpg

Omwille van de hevige sneeuwal werd beslist dat de wedstrijd KRC Harelbeke - K St Eloois Winkel sp deze middag niet kan doorgaan! De supportersmaaltijd 'stoofvlees met frietjes' gaat wel door. Allen van harte welkom in de VIP!

Spelers bezoeken supporterslokaal de Ratte na Pepingen-Halle

2017-11-03

freddy-voetbal-01.jpg

Zondag 05/11, na de wedstrijd in en tegen SK Pepingen-Halle, brengen onze spelers een bezoekje aan supporterslokaal café/tea-room De Ratte. 

Spelers bezoeken café The Comix na wedstrijd op Londerzeel

2017-10-17

freddy-voetbal-01.jpg

Zondag 22/10, na de wedstrijd op KSK Londerzeel, bezoekt onze spelerskern & staff café The Comix in Harelbeke. Een foto met jouw favoriete speler(s) en/of rat-mascotte, napraten over de wedstrijd met de staff, ...? Het kan allemaal!

Spelers bezoeken café Sporthalleke na wedstrijd op Ronse

2017-09-01

freddy-voetbal-01.jpg

Zaterdag 30/09, na de wedstrijd op KSK Ronse, bezoekt onze spelerskern & staff café Sporthalleke. Een foto met jouw favoriete speler(s) en/of rat-mascotte, napraten over de wedstrijd met de staff, ...? Het kan allemaal!

Steak met frietjes + busverplaatsing naar Temse

2017-09-25

goaj-mee-temse-1.jpg

Op zondag 08/10 spelen onze Ratten de topper op verplaatsing bij KSV Temse. Om iedereen veilig ter plaatse & terug te brengen, verzorgt supportersclub Ratten van Harelbeke opnieuw een bus! 

En om de middag volledig af te maken, wordt er ook gezorgd voor een supporterslunch voor vertrek: heerlijke steak met frietjes! Combiprijs: €15 (eten+bus)! Wie enkel mee wil met de bus, betaalt €7 (op vertoon van steunkaart), niet-leden betalen €10.

De vorige bus naar Westhoek was volledig volzet, dus snel zijn is de boodschap! Inschrijven kan via de website (supporters->busverplaatsing), of via de gegevens op de flyer. 

UPDATE: wedstrijd tegen Bornem toch op zondag !

2017-09-17

130px-bornem.png

Deze namiddag kregen wij bevestiging van de voetbalbond dat de wedstrijd KRC Harelbeke - KSV Bornem toch afgewerkt wordt op zondag 24 sept om 15h00! Men zeggen het voort. 

Maak kennis met onze nieuwe A-kern

2017-09-14

freddy-voetbal-01.jpg

De A-kern kreeg een volledige update! Zo kun je makkelijk onze nieuwe aanwinsten leren kennen met foto, rugnummer, etc ...

Klik hier om de kern te bekijken

Foto's met dank aan http://www.fotohuisgriet.be/

Nieuw abonnement: staantribune

2017-08-29

20150708160358.jpg

Vanaf heden zijn de abonnementen verkrijgbaar op het secretariaat. Nieuw vanaf dit seizoen is het abonnement 'staantribune', en dit voor de heel democratische prijs van slechts 60 eur! 

Welkom Jonas Malvy-Fleury

2017-08-29

jonas-malvy-fleury.jpg

KRC Harelbeke heeft nog een extra inkomende transfer gerealiseerd met Jonas Malvy-Fleury (08.03.1992)

Jonas (ex KV Kortrijk, ex Diegem Sport) is een vrije speler en tekent voor 1 jaar. Jonas is een polyvalente verdediger.

Abonnementen vanaf dinsdag beschikbaar op secretariaat

2017-08-27

abonnement-2.jpg

Vanaf dinsdag 29/08 zijn de abonnementen beschikbaar op het secretariaat.

Diegenen die een abonnement online besteld hebben, kunnen deze ook afhalen vanaf dinsdag.

KRC STUNT - gewijzigde toegangsprijzen

2017-08-22

3253oriforestierstadion.jpg

Vanaf heden hanteert KRC Harelbeke enkele nieuwe toegangsprijzen. En al zeggen we het zelf: scherpere prijzen vind je nergens!

Zo wordt staantribune F omgedoopt tot sfeertribune, en kost een ticket jou slechts €5!

Bekijk hier alle wijzigingen

Bekeravontuur stopt na ware thriller in Turnhout

2017-08-19

crokycuplogo1718.png

KRC begon het beste aan de wedstrijd, met enkele kansen als gevolg. Na 15' werd Dylan Descheemaecker foutief afgestopt, de ref wees naar de stip. Descheemaecker zelf trapte de strafschop, maar geraakte niet voorbij thuisdoelman Horsten. Naarmate de wedstrijd vorderde, kwam KFC Turnhout beter in de wedstrijd. Degrendel voorkwam met enkele gepaste reddingen een voorsprong voor de thuisploeg. Na 30 minuten kreeg ook Turhout een strafschop toegekend na handspel. Schijvenaars twijfelde niet, en klopte Degrendel: 1-0. Enkele minuten voor rust maakte diezelfde Schijvenaars er zelfs 2-0 van.

De 2e helft kabbelde op en neer, met enkele kansen langs beide kanten, maar echt uitgesproken doelgevaar was er niet. Tot Descheemaecker een kopbal op de lat zag stranden, maar Ruben Pyck de rebound scoorde: 2-1. Kort daarop een schot van Dylan, en de thuisdoelman was een 2e keer geklopt: 2-2. Van een comeback gesproken...

Op naar verlengingen dus, waarin de ratten vooral in de eerste helft de betere kansen kregen, maar een attent keepende Horsten voorkwam de Harelbeekse winner. De tijd bleef tikken...Na 120 minuten nog steeds 0-0 op het scorebord.

Net zoals vorige week dus opnieuw een strafschoppenreeks, waarin doelman Horsten zich kroonde tot de held van Turnhout door zijn 2e strafschop van de avond te stoppen, en daar bovenop nog eens de beslissende strafschop om te zetten. Einde bekeravontuur voor onze Ratten. Volle concentratie nu op de competitiestart!

Heerlijk dineren voor KRC - FC Gullegem

2017-08-16

krcmenugullegem1009web.jpg

Voor onze eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen bieden we een heerlijk All-In menu aan. Hiervoor slaan Bistro Desanto, Wijnen Crombé en Patisserie Noppe naar jaarlijkse gewoonte de handen in elkaar om jullie culinair te verwennen! Klik hier voor meer info & inschrijvingen. 

KRC bekert verder na winst tegen Olympic Charleroi

2017-08-13

krc-charl.jpg

Onze ratten bekeren verder na een stevige wedstrijd tegen Olympic Charleroi, met heel wat kansen voor beide ploegen. Een uitstekend keepende Degrendel hield KRC de eerste helft enkele keren recht. De tweede helft was gelijkopgaand, met als uitschieter de penalty van Charleroi op de paal. Na 90' stond de 0-0 nog steeds op het scorebord. Meteen rechtstreeks een penaltyreeks, waarin onze jongens aan het langste eind trokken: 5-3. Opnieuw een ronde verder in de Croky Cup. Volgende tegenstander: KV Turnhout! 

Overlijden ex-voorzitter

2017-08-11

candle-in-the-dark-1.jpg

Wij vernamen zopas het overlijden van dhr Jean-Jacques Destadsbader. Jean-Jacques was in het verleden voorzitter van onze voetbalclub (periode Sporting West Harelbeke), en steeds nauw begaan met het Harelbeekse voetbal. Velen zullen zich Jean-Jacques ook herinneren van Slagerij Jean-Jaques. 

De ganse KRC-familie wenst de nabestaanden veel sterkte toe. 

4 sterren voor KRC jeugdwerking!

2016-12-23

footpasstransp.png

De jeugdopleiding van de Ratten speelt ook de komende jaren interprovinciaal voetbal. De KBVB deed einde augustus een audit van het werk dat er dagelijks geleverd wordt door bestuur en trainers, en stelde vast dat de opleiding van erg hoge kwaliteit is. De erkenning geldt tot het seizoen 2019-2020. De voorbereiding van de audit werd fantastisch gedaan door onze TVJO Denis De Tand, die in een jaar tijd de jeugdopleiding verder uitbouwde, met de onmisbare steun van kind aan huis Frederique Mahieu.Proficiat aan beiden ! Dikke merci ook voor de vele trainers, vrijwilligers, geëngageerde ouders en niet in het minst de bestuurslui die het belang van de jeugdacademie dik onderstrepen. One team !